Aastas toodame umbes 15.000 kvaliteetset ja kergesti kokkupandavat suve- ja aiamaja. Majade seina paksused on 19, 28, 45 ja 70 mm.

Põhiline osa meie toodangust läheb ekspordiks.

Meie 19mm seinapaksusega aiamajad sobivad väga hästi tööriistakuuriks või panipaigaks kodu või suvila juurde.  Alati on majapidamises probleeme asjade paigutamisel. Lisaks jääb võimalus kasutada aiamaja ka kujundusliku elemendina.  Valikus on nii ühe kui ka kahe ruumiga aiamaju.

28mm aiamajad sobivad samuti ka  panipaigaks, kuid on rohkem mõeldud kohaks, kus aeg maha võtta,  puhata ja oma sõpradega aega veeta. Sobiva lahenduse saab igaüks ise välja mõelda. Pakkuda on ka näiteks maja  ilma ukse lävepakuta, mis võimaldab vaevata murutraktori või –niiduki sisse viia.

Enamusele 28mm seinapaksusega aiamajadele on võimalik paigaldada lisana juurde ka varjualune ning terrass. Saate luua endale suurepärase istumiskoha, kuhu paigutada näiteks laud ja toolid. Terrass ja rõdu komplektis pakuvad kaitset nii päikese kui vihma eest. Näiteks terrassmaja oma 380x380cm terrass-varjualuse osaga ning 380x150-250cm suuruse panipaigaga on juba kompleksne lahendus õdusa nurga loomiseks teie aias.  Kõik majad on lihtsa ja tugeva konstruktsiooniga. Oma jõududega püstitamine ei tohiks mingiks probleemis olla. Uksed-aknad on klaasitud 3mm klaasiga ning varustatud päris sprosspulkadega. Osadel mudelitel pakume uksi-aknaid ka tihendiga, et muuta need veel ilmastikukindlamaks.

45mm seinapaksusega aiamajad pakuvad enamasti samu funktsioone, mis 28mm aiamajad.  Põhiliseks erinevuseks on massiivsem seinakonstruktsioon, lainelised piirlauad ning samuti on nendel majadel kõrgemad uksed. Majade uksed ja aknad varustatud mugavuse huvides juba pöörd-kald sulustega. Uste - akende disain on kohati erinev.

45mm ja 70mm seinapaksusega suvemajad (n.n.+ seeria) on ruumikamad ja mõeldud pigem puhkamiseks ja sobivad hästi ka suvilaks. Majadel on soojustatud ning kahekordse pakettklaasiga uksed ja aknad, aknaplekid jne.  Samuti on teil võimalik soovi korral soojustada põrand ja katus. Tehnilised lahendused on nende mudelite puhul selleks olemas! Ka nurgatapid on toodetud ilmastikukindlama tuuletapiga.  Valida saate nii üheruumiliste kui ka  on ka suuremate  mudelite hulgast, mis on juba mitme ruumiga, täispuit siseuste ning lisaks veel ka panipaik-magamislavatsiga. 70mm seinapaksusega suvemajadel Ottawa ja Vancouver on komplektis ka korralik täispuidust trepp.

Vaadake meie kodulehelt kogu tootevalikut! Kindlasti leiate siit endale sobiva lahenduse.

Erisoovi korral palume meiega julgesti ühendust võtta.

Meie põhitegevusalad:

Aiamajade tootmine
Suvemajade tootmine
Saunade tootmine
Kuuride tootmine
Palkmajade tootmine

 

Projekti käigus 2022.a jooksul hinnati ettevõtte praegust digitaliseerituse taset ja arenguvajadusi, tulemusena koostati digitaliseerituse taseme parendamise tegevuskava koos nende elluviimise mõju hinnanguga. Täidetud on projekti eesmärk: ettevõtte kohta on koostatud hea tava nõuetele vastav digitaalne teekaart. Projekti toetas Euroopa Regionaalarengu Fond summas 10 640 eurot.

EAS SF RGB EST

 

Projekti „Ressursikasutuse tõhustamine ettevõttes“ raames vahetab ettevõte välja tootmisseadmed uuenduslike ja säästvamate vastu. Projekti eesmärk on suurendada ettevõttes ressursitootlikkust innovaatiliste tehnoloogiate kasutuselevõtu kaudu, mille tulemusena paraneb ettevõtte ressursikasutus 5,65%. Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse summa on 195 598,76 eurot.

EL Regionaalarengu Fond horisontaalne